1Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim projekcie edukacyjno – sportowym dedykowanym dla uczniów klas 4-8 oraz nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych  KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF Celem projektu realizowanego przez Fundację Moniki Pyrek we współpracy z Grupą Ferrero w Polsce jest przede wszystkim promocja aktywnego stylu życia wśród najmłodszych, ale i nauka uniwersalnych wartości sportu przez wspólną zabawę!

KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF łączą sportową zabawę z nowymi technologiami. W jaki sposób? Uczestnicy zajęć mogą sprawdzić swoje umiejętności w 11. różnych strefach – zaczynać od piłki ręcznej, wioślarstwa, wspinaczki, aż po bieg sprinterski czy też narciarstwo. Warto podkreślić, iż każda ze stref prezentuje inną formę aktywności, ale i w różny sposób wykorzystuje nowinki technologiczne, dzięki czemu sportowa zabawa bardziej angażuje i ciekawi najmłodszych!

Patronat honorowy nad projektem KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Minister Edukacji i Nauki oraz Polski Komitet Olimpijski. Fundacyjna drużyna Moniki Pyrek w dniach 7 – 8 listopada odwiedzi naszą szkołę, by dzielić się sportową pasją i zachęcać do aktywności. Udział w lekcji jest bezpłatny i  każdy uczeń może wziąć udział w tym wydarzeniu, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego u nauczycieli wf.

Więcej informacji na stronie: https://szkoly.alternatywnelekcjewf.pl/                                                              opracowali: nauczyciele wf

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB