tanksgivingZapraszam uczniów klas 4-8 do udziału w VII edycji konkursu  „Thanksgiving – historia i obyczaje Święta Dziękczynienia”, poszerzającym wiedzę o tradycjach świątecznych krajów anglojęzycznych. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać prezentację multimedialną w języku angielskim, przedstawiającą historię i obchody Święta Dziękczynienia w USA oraz zawierającą min. 15 slajdów. Gotowe prace proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27.11.2020. Wszystkie prace zostaną nagrodzone najwyższymi ocenami cząstkowymi z języka angielskiego, a autorzy trzech najlepszych prac otrzymają dodatkowo nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników do 16.12.2022r.

Organizator:Katarzyna Kuzara

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB