jingle bells

   

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Obcym.

 

 Waszym zadaniem będzie nagranie filmiku, na którym śpiewacie wybraną piosenkę o tematyce świątecznej po angielsku, niemiecku lub w innym języku obcym. Nagranie możecie zrealizować w dowolnej formie (piosenka, teledysk).
Może uda się Wam zachęcić do wykonania utworu rodzinę i przyjaciół?
Im kreatywniej, tym lepiej! Gotową pracę należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do pani Klaudii Golby do 14.01.2022r.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Na uczestników czekają nagrody!
Organizatorzy Przeglądu: Zespół nauczycieli języków obcych w SP11

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB