image008We wtorek 12 kwietnia Szkoła Podstawowa nr 11 przystąpiła do akcji „Sprzątanie Mielca”, która jest częścią Międzynarodowego Dnia Ziemi. W tym dniu klasa 8b wraz z wychowawcą brała czynny udział w tej inicjatywie. Uczestnicy otrzymali rękawiczki ochronne oraz worki na odpady. Klasa pracowała w uzgodnionym z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego rejonie czyli w obrębie przyległym do SP 11 i ul. Powstańców Warszawy. Zebrano wiele worków śmieci odpowiednio posegregowanych. Finał akcji miał miejsce 23 kwietnia w Parku Oborskich gdzie odbył się Piknik Ekologiczny na którym Prezydent Miasta Mielca podsumował projekt i wręczył dyplomy. Każdy uczestnik akcji otrzymał sadzonkę.                                                                                  

 Opracował: Jan Kowalik

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB