Londyn logoChcielibyśmy podać do informacji, iż organizowany jest wyjazd na projekt językowo- edukacyjny do Anglii w terminie od 2 do 9 lipca 2022. Jest to wyjazd z biurem Concept Tours 3.0 z Łodzi, którego właścicielem i kierownikiem jest pan Andrzej Dawid. Wyjazd nie jest organizowany z ramienia szkoły, dlatego wszelkie informacje dodatkowe można uzyskać u kierownika wyjazdu Andrzeja Dawida: (tel: 770404548) lub nauczyciela: pani Anny Mądry (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel: 503357525).

Jest to kolejna edycja projektu edukacyjnego do Anglii i do tej pory wszystkie poprzednie cieszyły się niezmiernym zainteresowaniem ze strony młodzieży mieleckich szkół i nie tylko. Jest to niezwykła okazja do doskonalenia umiejętności językowych, ale też interpersonalnych.


Koszt wyjazdu to 2199 PLN plus 99 GBP. Wymagany jest paszport plus na terenie Francji testy lub dwie dawki szczepienia.
Biuro wystawia faktury, gdyby rodzice starali się o dofinansowanie z pracy.

 

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB