image006

Dnia 13.06.2022, odbyły się Finały Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej w których drużyna SP11 zdobyła 3 miejsce natomiast 14.06.2022 odbyły się Finały Powiatowe Igrzysk Dzieci w piłce nożnej w których drużyna SP11 zdobyła 1 miejsce.

Dnia 13.06.2022, odbyły się Finały Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej w których drużyna SP11 zdobyła 3 miejsce. Chłopcy spisali się znakomicie, dając z siebie maksimum energii. W zawodach udział wzięli: Blicharczyk Gabriel, Chodań Xavier, Durak Mikołaj, Korpanty Mikołaj (kapitan drużyny), Kowalik Szymon, Majewski Oskar, Mazur Patryk, Mikielewicz Piotr, Polek Wojciech, Rozmus Igor, Soboń Mateusz, Sokalski Kacper, Wdowiarz Kacper, Wróbel Wiktor.

Opiekunem zawodników był: mgr Piotr Kokoszka.

14.06.2022 odbyły się Finały Powiatowe Igrzysk Dzieci w piłce nożnej w których drużyna SP11 zdobyła 1 miejsce. Zdecydowane 3 zwycięstwa w turnieju finałowym. Bilans bramkowy jak w półfinale - 14:1. Skład drużyny: Kacper Cecuła, Maks Kalisz, Gracjan Groele, Oliwier Madej, Szymek Gutowski, Krystian Krawczyk, Gabriel Krakowski, Szymek Nowak, Brajan Przybek, Bartek Mucha, Kacper Miga, i Adam Rzeźnik Kacper Cecuła - kapitan zespołu i najlepszy zawodnik zawodów, Oliwier Madej - najlepszy strzelec, Maks Kalisz - najlepszy obrońca.


Opiekunem zawodników był: mgr Ireneusz Szumełda.

https://photos.app.goo.gl/QFaBQ5JWrjgnGUhd6 

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB