festyn logoW niedzielne popołudnie 12 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się FESTYN RODZINNY zorganizowany przez SP 11 oraz Domowy Kościółprzy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Zjednoczył on rodziny pod hasłem : „ Rodziny - jesteście żywym obrazem Bożej miłości.” Celem tego przedsięwzięcia była integracja społeczności uczniowskiej z rodzicami, mieszkańcami miasta a także zachęcenie do wspólnego, aktywnego stylu życia. Organizatorzy chcieli w ten sposób udowodnić, jak wielką siłą jest rodzina i jak ważną rolę odgrywa ona w życiu każdego człowieka. Festyn okazał się również znakomitą okazją do zaprezentowania twórczości artystycznej wychowanków naszej szkoły i popularyzowania ich osiągnięć z różnych dziedzin na forum publicznym. To był naprawdę wyjątkowy czas !

Od godz. 15.00 na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy i zachęciła do wspólnej zabawy. Ogromnym zainteresowaniem mielczan cieszył się kiermasz niespodzianek z cennymi fantami, kiermasz ciast i rodzinne konkursy sportowe z nagrodami. W trakcie imprezy cały czas odbywały się występy artystyczne naszych uczniów ph. „Z teatrem, tańcem, muzyką i humorem” , promujące różnorodne talenty uzdolnionej młodzieży. Z pewnością ich wspaniały taniec, śpiew i recytacja na długo pozostaną w pamięci zgromadzonej publiczności. Oczywiście nie zabrakło zabawy na dmuchańcach, ciekawych stoisk z animacjami dla dzieci, promocji zdrowej żywności, pokazu służb ratowniczych, małej gastronomii czy konkursów dla dzieci i dorosłych. Można też było nabyć prace uczniowskie – kreatywne pomysły plastyczne naszych uczniów. Niektórzy spróbowali swoich sił w zumbie czy salsie z wybitnym tancerzem, choreografem i mistrzem Polski w tym tańcu – Łukaszem Midurą. Jako gwiazda wieczoru zachwycił wszystkich śpiewem i ruchem scenicznym lokalny zespół „Summer Voice” prowadzony przez panią Małgorzatę Pazdro.
Na festynie obecni też byli prezydent Mielca – pan Jacek Wiśniewski i naczelnik wydziału edukacji – pan Mirosław Kapinos, którzy nie kryli zaskoczenia bogatą ofertą propozycji ciekawego spędzenia czasu oraz tak dużej frekwencji mielczan.
Do sukcesu przedsięwzięcia, pod kierunkiem pani dyrektor Bogusławy Czarny, przyczyniło się zaangażowanie wielu uczniów i nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły a także dobra współpraca z przedstawicielami Domowego Kościoła oraz firmami wspierającymi szkołę.
Wszystkim dziękujemy za każdą pomoc!


Oprac. Monika Kuroń i Magdalena Rumak - Markowska

 

 

 

SEREDCZNE PODZIĘKOWANIA

za zaangażowanie i pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego

 w naszej szkole dla sponsorów otrzymują :

 

Prezydent Miasta Mielca

Sierosławski Group Jan Sierosławski – główny  sponsor  festynu

Froneri    Polska Sp. Z o. o ( Lody Zielona Budka )

Centrum Zabawy WyWrotki Mielec

ZNP Klub Młodych Nauczycieli  - oddział Mielec

ITA Tools ( firma narzędziowa )

Chlebiccy-Optometria i Optyka

Trampoliny Jump Planet Mielec

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm

Delikatesy Orzech – PASSA

Extreeme Fitness

Artemis-Akademia Zdrowych Nawyków

Geyer & Hosaja

MPGK Mielec

Restauracja Piano-Cafe

Varia-Hurtownia Zabawek

ZHP Mielec

MOSiR Mielec

SCK w Mielcu

Zielony Ryneczek

Planet Graf

Mary Kay

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB