festyn009Są w życiu chwile, które w pamięci zostają i choć czas szybko przemija, one nie mijają

24 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci przede wszystkim tegorocznych ósmoklasistów. W  uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Członkowie jeszcze aktualnego samorządu uczniowskiego przekazali obowiązki, w tym opiekę nad sztandarem szkoły, swoim następcom z klas szóstych. 

Część artystyczną przygotowały  klasy V-VII pod kierunkiem mgr Katarzyny Kuzary, mgr Ewy Goli, mgr Małgorzaty Śmist, mgr Doroty Baltyzar i mgr Jadwigi Treli. Uczniowie  zaprezentowali swoje talenty aktorskie parodiując nauczycieli, którzy czasami  nie mają łatwo ze swoimi podopiecznymi. Było to wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych anegdot z życia szkoły oraz wzruszających piosenek. Ósmoklasiści przypomnieli sobie przeżyte w szkole chwile, dziękując dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za przekazaną wiedzę, życzliwość i wsparcie w trudnych momentach uczniowskiego życia. Młodzi absolwenci krokiem belgijki zakończyli  uroczysty apel. Myślą przewodnią akademii były słowa naszego Patrona.

Czasem nie zaszkodzi, jak się nad sobą zamyślisz. To lepsze niż gdybyś miał lekkomyślnie przeżywać swą młodość i gubić wielki skarb, wielki niepowtarzalny skarb, który w sobie nosisz, którym jesteś Ty …

Po części artystycznej Pani Dyrektor Bogusława Czarny  złożyła życzenia, pogratulowała wysokich wyników w nauce  i wręczyła  świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy uczniom klas ósmych. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek laureatom konkursu „NAJLEPSZA JEDENASTKA”. 

W końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim słonecznych wakacji, wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku,  wielu przygód i niezapomnianych przeżyć!

Do zobaczenia we wrześniu!!!   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB