zakonczenie1
Najlepsi uczniowie szkoły nagrodzeni statuetką „Najlepsza 11"

Wiktor Wróbel 8c, Natalia Pytko 7e, Emilia Ślęzak 7c, Emilia Szot 7b, Gabriela Kusowska 7b, Dominika Borsuk 7b, Magdalena Miara 6c, Angelika Korczak 6d, Klaudia Korczak 6d, Gabriel Krakowski 5d, Dominika Krupa 5c, Julia Rzeszutek 5b, Aleksandra Światowiec 4c.

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole:

Angelika Korczak 6d – 6,0; Klaudia Korczak 6d – 6,0; Gabriel Krakowski 5d – 5,83; Malwina Żołądź 6d – 5,83.

Uczniowie wyróżnieni w poszczególnych klasach:


Klasa 1a
1. Czuchra Aleksander
2. Soboń Mateusz
3. Szot Anna
Klasa 1b
1. Bator Wojciech
2. Bryda Lena
3. Gruszecki Marcel
4. Izbiński Aleksander
5. Kawiorska Kamila
6. Rączka Zofia
7. Starzyk Szymon
8. Szura Natalia
9. Trzpis Zuzanna
10. Wilk Maja
11. Wiśniewska Wiktoria
12. Wójcik Daria
13. Wydro Hubert

Klasa 1c
1. Borsuk Kinga
2. Czerwińska Magdalena
3. Kamecka Zuzanna
4. Kulawik Olga
5. Kuźniar Paulina
6. Kuźniar Paweł
7. Michalec Liliana
8. Ochęduszko Zuzanna
9. Opałacz Emilia
10. Sypek Aleksandra
11. Światowiec Wojciech
12. Tudaj Hubert
13. Wojtal Zuzanna
Klasa 1d
1. Andrusiewicz Helena
2. Chlebowska Alicja
3. Folta Kacper
4. Frankiewicz Blanka
5. Głaz Filip
6. Graniczka Maja
7. Juda Eliza
8. Korczykowski Bruno
9. Krempa Szymon
10. Nowak Jakub
11. Serafin Zuzanna
12. Skrzypek Liliana
13. Szostak Oliwia
14. Szwakopf Bartłomiej
Klasa 1e
1. Gutowska Alicja
2. Kmieć Lena
3. Kozak Natasza
4. Kozik Kamil
5. Kusek Kornelia
6. Lampart Katarzyna
7. Łanocha Paulina
8. Pankiewicz Rafał
9. Pasierb Emil
10. Pytko Maksymilian
11. Stachowicz Filip
12. Śpiewak Kinga
13. Wilk Natalia
14. Zarzycka Magdalena
Klasa 2a
1. Krzysztofik Hanna
2. Kurek Zuzanna
3. Maziarz Maria
4. Sprysak Lena

Klasa 2b
1. Barczyński Mateusz
2. Barnaś Julia
3. Bik Maja
4. Brożonowicz Jan
5. Guła Martyna
6. Matysiak Jakub
7. Mycek Adam
8. Pietras Zuzanna
9. Rzeszutek Karol
10. Wiatrowicz Lilia
Klasa 2c
1. Anysz Zuzanna
2. Kawalec Anna
3. Kliś Karolina
4. Krupa Paulina
5. Kuśmierczyk Igor
6. Lasek Joanna
7. Pindara Eryk
8. Rzeszutek Mikołaj
9. Sudoł Szymon
10. Trela Aleksander
11. Żmuda Weronika
Klasa 2d
1. Andrusiewicz Natalia
2. Burek Dorota
3. Falarz Matylda
4. Furdyna Mikołaj
5. Kłoda Nikola
6. Komaniecka Maja
7. Kuzara Emma
8. Niewęgłowski Maciej
9. Olszowy Aleksandra
10. Pieprzny Olivier
11. Pietras Mateusz
12. Radzikowski Tomasz
13. Sitek Bartosz
14. Skwara Oliwia
15. Zieliński Oliwier
16. Zorek Błażej
Klasa 3a
1. Kubas Krystian
2. Lewiński Fabian
3. Lewiński Franciszek
4. Leyko Franciszek
5. Maziarz Dawid
6. Ruman Kamil
7. Szady Jan
8. Szostak Michał
Klasa 3b
1. Antonów Kacper
2. Dura Barbara
3. Dziuba Aleksandra
4. Górska Zofia
5. Graniczka Mateusz
6. Karasiński Dawid
7. Korczykowska Lena
8. Łogin Michał
9. Miękoś Zofia
10. Miłoszewska Klara
11. Pietrzak Antonina
12. Radłowska Daria
13. Stach Martyna
14. Stefaniak Kacper
15. Trzpis Błążej
16. Warczak Wojciech
Klasa 3c
1. Antoń Mikołaj
2. Blacha Aleksander
3. Czapiga Olgierd
4. Działowski Artur
5. Jemioło Julia
6. Krawczyk Iga
7. Kuźniar Franciszek
8. Rado Franciszek
9. Rybiński Bruno
10. Stanek Jan
Klasa 3d
1. Babula Amelia
2. Ciepły Aleksander
3. Kochanowska Maja
4. Kwiatkowska Antonina
5. Marszałek Zofia
6. Mądry Wiktoria
7. Piaskowski Paweł
8. Szot Mateusz
9. Wieczerzak Franciszek
10. Wolińska Amelia
Klasa 3e
1. Brożonowicz Laura
2. Fleszar Kornelia
3. Głaz Milena
4. Kopera Olaf
5. Kuśnierz Lena
6. Maziarz Kaja
7. Misiejuk Kamil
8. Pelczar Emilia
9. Skrzypek Szymon
10. Wdowiarz Aleksandra
Klasa 4a
1. Kafara Natalia - 5,27
2. Stefaniak Kaja - 5,00
3. Madera Nadia - 5,00
4. Juda Patryk - 4,91
5. Kamińska Julia - 4,91
6. Krempa Michał - 4,91
7. Dudas Filip - 4,82
8. Łeptuch Oliwier - 4,82
9. Obara Nikola - 4,82
Klasa 4b
1. Dul Roksana - 5,09
2. Łuc Roksana - 5,00
3. Oręczak Kamila - 5,00
4. Ciszewski Wiktor - 4,82
5. Kowalczyk Oliwia - 4,82
6. Kusowska Roksana - 4,82
7. Mieszkowska Martyna – 4,82
8. Taraszka Weronika – 4,82
9. Trzpis Milena - 4,82
10. Salamaga Maja - 4,80
Klasa 4c
1. Światowiec Aleksandra – 5,55
2. Zimny Antonina - 5,45
3. Tomaszewska Julia - 5,27
4. Bryg Kamil - 5,18
5. Dudajek Karolina - 5,18
6. Koba Monika - 5,18
7. Machała Kacper - 5,18
8. Michniewicz Milena - 5,09
9. Prokop Martyna - 5,09
10. Przeworski Franciszek – 5,09
11. Kozik Adrian - 5,00
12. Stachowicz Karol - 5,00
13. Szajna Oliwia - 5,00
14. Andrusiewisz Julia - 4,91
15. Stolarz Dorota - 4,91
16. Mordka Daria - 4,82
17. Kliś Gabriela - 4,82
Klasa 4d
1. Korczak Nikola - 5,55
2. Klich Izabela - 5,18
3. Wrzesień Maja - 5,09
4. Rejman Liliana - 5,00
5. Cecuła Magdalena - 5,00
6. Frankiewicz Paula - 4,91

Klasa 5a
1. Wiktoria Nowak – 5,08
2. Julia Kogut – 5,0
3. Gabriela Pietryka – 5,0
4. Maja Swół – 4,83
Klasa 5b
1. Julia Rzeszutek – 5,33
2. Nikola Miller – 5,08
3. Karolina Kamuda – 5,08
4. Patrycja Głód – 5,08
5. Aniela Szyler – 5,0
6. Mateusz Klich – 5,0
7. Emilia Blacha – 4,93
8. Gabriela Stróż – 4,83
9. Aleksandra Mika – 4,75
10. Natalia Ćwięka – 4,75
Klasa 5c
1. Maja Szklarz – 5,58
2. Dominika Krupa – 5,42
3. Antoni Leżoń – 5,33
4. Nadia Strokoń – 5,25
5. Lena Stach – 5,25
6. Szymon Gurba – 5,25
7. Alicja Leżoń – 5, 17
8. Maja Dul – 5,08
9. Tymoteusz Pietrzak – 5,08
10. Żaneta Stachowicz – 5,08
11. Urszula Korzeń – 4,92
12. Aleksandra Kowalska – 4,92
13. Oliwia Warzecha – 4,91
14. Nina Godek – 4,83
15. Kuba Łącz – 4,83
Klasa 5d
1. Gabriel Krakowski – 5,83
2. Lena Łukasik – 5,08
3. Karol Straż – 5,0
4. Michał Groele – 4,92
5. Miłosz Graniczka – 4,92
6. Julia Machnik – 4,83
7. Oliwier Madej – 4,75
Klasa 6a
1. Anna Piękoś – 5,0
2. Barbara Stolarz – 4,83
Klasa 6c
1. Magdalena Miara – 5,36
2. Maja Mikuła – 5,08
3. Michał Jasina – 4,92
4. Aleks Patyk – 4,92
5. Kinga Galica – 4,83
6. Jakub Pelczar – 4,75
Klasa 6d
1. Angelika Korczak – 6,0
2. Klaudia Korczak – 6,0
3. Malwina Żołądź – 5, 83
4. Joanna Anysz – 5,5
5. Amelia Leżoń – 5,33
6. Kaja Kuzara – 5,25
7. Tymon Wdowiarz – 5,17
8. Kaja Bąk – 5,25
9. Lena Ryba – 4,92
10. Wojciech Pacia – 4,92
11. Apolonia Surman – 4,83
12. Paweł Szymczyk – 4,75
13. Mateusz Żmuda – 4,75
14. Julia Kisiel – 4,75
Klasa 7a
1. Leon Brożonowicz – 5,0
2. Wiktoria Kotwica – 4,79
Klasa 7b
1. Emilia Szot – 5,5
2. Dominika Borsuk – 5,21
3. Gabriela Kusowska – 5,21
Klasa 7c
1. Emilia Ślęzak – 5,21
2. Zuzanna Jemioło – 5,07
3. Emilia Magda – 4,93
4. Zuzanna Mazur – 4,93
5. Julia Janeczek – 4,86
6. Filip Kubik – 4,86
7. Kacper Dziuba – 4,79
8. Nicole Szczepańska – 4,79
Klasa 7d
1. Milena Kudła – 5,14
2. Marcelina Więcek – 5,14
3. Dawid Trojan – 4,86
Klasa 7e
1. Natalia Pytko – 5,21
2. Milena Muniak – 4,79
Klasa 8a
1. Emilia Klaus – 5,0
Klasa 8b
1. Kinga Cena – 5,39
2. Julia Kolisz – 5,28
3. Amelia Przetacznik – 5,28
4. Anna Indyk – 5,14
5. Wiktoria Szczepanik – 5,14
6. Karolina Zielińska – 5,08
7. Maksymilian Graniczka – 4,86
8. Karina Welenc – 4,83
9. Alicja Skóra – 4,79
Klasa 8c
1. Wiktor Wróbel – 5,28
2. Oskar Majewski – 5,11
3. Iga Surowiec – 5,0
4. Joanna Śpiewak – 4,94
5. Hanna Godek – 4,88

6. Eva Kardyś – nagroda specjalna za tytuł finalisty
w konkursie z języka angielskiego
Klasa 8d
1. Kacper Bolechała – 5,28
2. Nadia Madej – 5,11
3. Anita Gola – 5,06
4. Amelia Rączka – 5,06
5. Szumon Gola – 5,06
6. Paula Dereń – 4,94
7. Karolina Ciślak – 4,89
8. Martyna Witkowska – 4,82
9. Anna Superson – 4,78
Klasa 8e
1. Seweryn Rusin – 5,33
2. Jan Gurba – 5,0
3. Piotr Guła – 4,88
4. Helena Szot – 4,82

 

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB