Prezydent miasta Mielca informuje, że postępowanie uzupełniające do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę miejską mielec odbędzie się w dniach 25 lipca 2022 r. - 2 sierpnia 2022 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu
ul. Kilińskiego 37
39-300 Mielec

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
ul. Solskiego 8
39-300 Mielec

Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego "Jędrusia"
ul. Drzewieckiego 11
39-300 Mielec

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu
ul. Warneńczyka 2
39-300 Mielec

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Henryka Sienkiewicza w Mielcu
ul. Wandy 11
39-300 Mielec

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara „Rudego” w Mielcu
ul. Łąkowa 6
39-300 Mielec

Elektroniczna rekrutacja uzupełniająca będzie prowadzona do szkół:

Haromonogram rekrutacji określa:

ZARZĄDZENIE NR 1253/2022 PREZYDENTA MIASTA MIELCA z dnia 17 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2022/2023 do klas I publicznych szkół podstawowych oraz klas wyższych niż klasa I publicznych oddziałów sportowych i oddziałów mistrzostwa sportowego w szkołach podstawowych ogólnodostępnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Mielec.

https://prawomiejscowe.pl/UrzadMiejskiwMielcu/document/804573/Zarz%C4%85dzenie-1253_2022

Rodzice kandydatów wypełniają zgłoszenie lub wniosek na elektronicznej platformie Urzędu Miejskiego w Mielcu – MOJE MIASTO

Pierwszym krokiem po wejściu na stronę https://eurzad.um.mielec.pl// jest ZALOGOWANIE SIĘ PROFILEM ZAUFANYM, następnie przechodzimy na zakładkę MOJE KONTO – EDUKACJA – REJESTRACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ, na której rodzic dokonuje zgłoszenia lub wypełnia wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły.

ZAKOŃCZENIE PROCESU WYMAGA PODPISANIA PROFILEM ZAUFANYM PRZEZ OBYDWOJE RODZICÓW.

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB