• IMG 8892Z radością informujemy ,że nasz uczeń Gabriel Krakowski z klasy 6d wraz ze swoją partnerką taneczną Alicją Potoczny zdbyli tytuł Mistrzów Okręgu Podkarpackiego w tańcach standardowych w kategorii 12-13 Open oraz tytuł Mistrzów Okręgu Podkarpackiego w tańcach latynoamerykańskich.
  • Sukcesy odniesili również w innych konkursach:

30.11.2022 na Turnieju Nosalowy International w Zakopanem zdobyli I miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 12-13 Open i II miejsce w tańcach standardowych w kategorii 12-13 Open.

    • 08.10.2022 w Siennicy Różanej zdobyli podwójne Vice Mistrzostwo Okręgu Lubelskiego PTT w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

22.10.2022 zostali półfinalistami na Mistrzostwach Polski PTT w Tańcach Standardowych w Lublinie, rywalizując z innymi uczestnikami, którzy byli od nich o rok starsi! Przed nimi jeszcze dwa ważne Mistrzostwa Polski: we Wrocławiu ( 19.11.22) oraz Kędzierzyniu Koźlu (27.11.22)

Wielkie gratulacje dla uzdolnionych Tancerzy ich Rodziców i Trenerów! Życzymy dalszych sukcesów i świetnych występów na kolejnych turniejach.

                                                            oprac.Wychowawca.

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB