image028 Jak co roku świetlica szkolna wzięła udział w XXI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego połączonego z akcją charytatywną na rzecz Fundacji: Anny Dymnej "Mimo wszystko" oraz Katolickiej Wspólnoty Chleb Życia, pt. ,,Choinki Jedynki” 2022/23. Dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną, pod opieką pani Ewy Czeczot oraz pani Diany Babuli, wykonały w dowolnej technice barwnej prace plastyczne, ukazujące piękno i magię Świąt Bożego Narodzenia. Spośród 33 prace klas 0-3 oraz 2 prac z kl.5 i 8s., na poziomie szkolnym (świetlica) nagrodzono 8 uczniów:

 

I miejsce- Kusek Kornelia z kl.2e

II miejsce- Kusowska Roksana z kl. 5b

III miejsce – Wójcik Daria z kl. 3b

 

Wyróżnienia:

  •          Pacia Krzysztof z kl.3b
  •          Barnaś Julia z kl.3b
  •          Pankiewicz Rafał z kl.2e
  •          Łanocha Paulina z kl.1e

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że na najwyższym poziomie konkursu, prace naszych uczniów również będą zauważone i docenione.

Ewa Czeczot

 

 

 

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB