Dostępność  wychowawców, nauczycieli, specjalistów, wychowawców świetlicy w ramach konsultacji
z rodzicami/uczniami:

l.p.

Nauczyciel

Termin /co tydz.

Godzina dyżuru

Sala

1.

Chomiuk Dorota

wtorek

7.00 – 8.00

s.11

2.

Dusza Iwona

środa

12.20 – 13.20

s.11

3.

Nowak Renata

wtorek

12.20 – 13.20

s.13

4.

Kramek Beata

wtorek

12.40 – 13.40

s.16

5.

Bolechała Lucyna

wtorek

12.20 – 13.20

s.7

6.

Martyńska Magdalena

środa

13.20 – 14.20

s.23

7.

Karasińska Magdalena

wtorek

13.20 – 14.20

s.23

8.

Kudyba Beata

środa

7.00 – 8.00

s.4

9.

Mazur Elżbieta

poniedziałek

7.00 – 8.00

s.4

10.

Bączek Teresa

poniedziałek

7.00 – 8.00

s.15

11.

Gołąb Renata

wtorek

12.50 – 13.50

s.7A

12.

Harla Lucyna

wtorek

12.20 – 13.20

s. 9

13.

Kozak Renata

czwartek

8.30 – 9.30

s.10A

14.

Irla-Wawrzyńska Renata

środa

12.10 – 13.10

s.12

15.

Burkot Katarzyna

środa

12.10 – 13.10

s.12

16.

Głuchowska Elżbieta

poniedziałek

11.30 – 12.30

s.5

17.

Drewniak Ewa

środa

13.25 – 14.25

s.13

18.

Pieróg Lidia

środa

12.25 – 13.25

s.14

19.

Wdowiarz Karolina

poniedziałek

7.50 -8.50

pokój nauczycielski

20.

Kwaśnik Alicja

poniedziałek

10.30 – 11.30

s.50

21.

Podraza Lidia

środa

8.30 – 9.30

świetlica

22.

Ks. Mróz Wojciech

piątek

9.35 -10.35

pokój nauczycielski

23.

Soja Elżbieta

czwartek

9.00 – 10.00

s.16A

24.

Przeworska Kinga

poniedziałek

15.15-16.15

s.8

25.

Mleczko Jadwiga

poniedziałek

7.45 – 8.45

s.84

26.

Pyź Lidia

środa

15.00– 16.00

s.84

27.

Czeczot Ewa

piątek

11.15 – 12. 15

świetlica

28.

Nickowski Aleksandra

wtorek

15.15 – 16.15

świetlica

29.

Zając Aleksandra

poniedziałek

9.45 – 10.45

świetlica

30.

Babula Diana

czwartek

15.30 – 16.30

świetlica

31.

Rusin Monika

piątek

11.15 – 12.15

świetlica

32.

Grądzka Angelika

poniedziałek

8.30 -9.30

świetlica

33.

Knap Bożena

czwartek

7.00 – 8.00

s.90

34.

Antonów Krystyna

wtorek

8.40 – 9.40

pokój nauczycielski

35.

Baltyzar Dorota

środa

11.25 – 12.25

pokój nauczycielski

36.

Bar Urszula

1 i 3  czwartek miesiąca

15.55 – 16.55

s.76

37.

Błachowicz Lidia

środa

11.25 – 12.25

pokój nauczycielski

38.

Bodziony Artur

wtorek

15.10 – 16.10

s.91

39.

Borkowska-Bolechała Katarzyna

wtorek

8.40 – 9.40

pokój nauczycielski

40.

Chmaj Paulina

poniedziałek

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

41.

Cisiński Sławomir

poniedziałek

7.45 – 8.45

Pokój nauczycieli wf

42.

Czerwonka Ewa

środa

14.20 – 15.20

s.2

43.

Dziuba Agnieszka

środa

8.40 – 9.40

pokój nauczycielski

44.

Gil Jadwiga

wtorek

12.20 – 13.20

Pokój nauczycieli wf

45.

Gładysz Jadwiga

wtorek

12.20 – 13.20

Pokój nauczycielski

46.

Gola Ewa

poniedziałek

10.25 – 11.25

Pokój nauczycielski

47.

Golba Klaudia

wtorek

7.50 – 8.50

s.75

48.

Gorczyca Anna

wtorek

12.20 – 13.20

Pokój nauczycielski

49.

Górska Anna

wtorek

6.55 – 7.55

s.77

50.

Gurba Maria

piątek

13.20 – 14.20

pokój nauczycielski

51.

Hawron – Cygan Teresa

piątek

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski

52.

Jaskulska Magdalena

środa

8.40 -9.40

pokój nauczycielski

53.

Kokoszka Piotr

poniedziałek

13.30 – 14.30

pokój nauczycieli wf

54.

Kosiorowska Teresa

piątek

9.40 – 10.40

pokój nauczycielski

55.

Kotwica Maryla

piątek

12.40 -13.40

pokój nauczycielski

56.

Kowalik Jan

środa

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski

57.

Kuroń Monika

poniedziałek

11.30-12.30

biblioteka

58.

Kuzara Katarzyna

piątek

14.20 – 15.20

s.95

59.

Leśniak Celina

poniedziałek

12.40– 13.40

pokój nauczycielski

60.

Majka – Przywara Marta

czwartek

11.20 -12. 20

pokój nauczycielski

61.

Ks. Mróz Wojciech

piątek

9.35 – 10.35

pokój nauczycielski

62.

Niezgoda Beata

wtorek

8.40 – 9.40

pokój nauczycielski

63.

Ortyl Mariola

poniedziałek

7.00 – 8.00

s.79

64.

Pałasz Ewa

wtorek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

65.

Pietryka-Klecha Bożena

środa

11.30 -12.30

pokój nauczycielski

66.

Ptak Anna

piątek

8.00 – 9.00

s. 20

67.

Pruś-Maziarz
 Katarzyna

1 i  3 piątek miesiąca

8.40-9.40

pokój nauczycielski

68.

Rumak-Markowska Magdalena

środa

7.45-8.45

s. 86

69.

Ryba Małgorzata

wtorek

9.35-10.35

pokój nauczycielski

70.

Skaza Wiesława

piątek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

71.

Skórska Agnieszka

piątek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

72.

Sołtys Monika

wtorek

8.35-9.35

pokój nauczycielski

73.

Szot Leszek

środa

14.25-15.35

pokój nauczycielski

74.

Szumełda Ireneusz

czwartek

12.20-13.20

pokój nauczycieli wf

75.

Szypuła Mirosława

2 i 4 czwartek
miesiąca

14.20-15.20

s.1

76.

Śmist Małgorzata

czwartek

7.45-8.45

s.75

77.

Ks. Tokarczyk Karol

wtorek

11.20-12.20

pokój nauczycielski

78.

Torba Agnieszka

2 i 4 czwartek
miesiąca

7.00-8.00

s.93

79.

Trelska Marta

wtorek

15.10-16.10

s.91

80.

Wiącek Beata

poniedziałek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

81.

Wojtowicz - Buś Agata

czwartek

9.40-10.40

pokój nauczycieli wf

82.

Wałek  Monika

poniedziałek

14.15-15.15

s.90

83.

Woźniak Marta

piątek

10.25-11.25

s.82

84.

Wrażeń Aleksandra

czwartek

8.00-9.00

pokój nauczycielski

85.

Ziobroń Karolina

środa

8.45-9.40

pokój nauczycielski

86.

Jadwiga Herchel

Środa

14.00-15.00

biblioteka

87.

Iwona Zygmunt

czwartek

14.00-15.00

biblioteka

   

oprowadzacy

   

bip

   

wolontariat

   

Mielec1

   
© AB